03.11.2022 15:07

Завершено ще один спільний проєкт підтримки ВПО

6363bd3814d1e__IMG_5272.JPG

На території Кобеляцької громади представники благодійного фонду «Право на захист», які працюють під координацією UHF (українського гуманітарного фонду) разом з партнером – організацією People in Need (PIN) видавали продуктові набори для внутрішньо переміщених осіб.

Попередньо працівники здійснювали реєстрацію осіб, які підпадають під вразливі категорії, а після погодження з донорами розпочали їх видавати продукти. За останні два тижні фонд видав переселенцям 750 продуктових наборів, до яких ввійшли макарони, олія, крупи, консерви та інше.

Завдяки співпраці Кобеляцької міської ради та БФ «Право на захист» вдалося забезпечити продуктами харчування тривалого зберігання найбільш вразливі категорії внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані та проживають на території нашої громади.

6363bd259bbed.jpg 6363bd25be517.jpg