02.11.2022 17:32

Розроблення Стратегії розвитку громади

63628e109087f__IMG_4156.JPG

2 листопада 2022 року у залі засідань міської ради відбулася презентація розроблення проєкту «Стратегія розвитку Кобеляцької громади до 2027 року».

Участь у презентації взяли в.п. міського голови-секретар міської ради Володимир Жуков, депутати міської ради, керівники структурних підрозділів, старости старостинських округів та працівники апарату виконавчого комітету міської ради.

Представник Департаменту економічного розвитку та залучення інвестицій Полтавської обласної військової адміністрації Андрій Сорочинський наголосив, що стратегія розвитку громади – це концептуальний документ, що містить бачення майбутнього, напрями розвитку, та цільовий блок з низки стратегічних та оперативних цілей кожної громади.

Під час свого виступу доповідач ознайомив з будовою документа, до якого повинні ввійти всі проблемні питання, які потребують першочергового вирішення та пріоритетні напрямки подальшого розвитку громади на наступні роки.

Розроблена стратегія розвитку Кобеляцької громади також дасть можливість залучення інвестиційних ресурсів та донорських коштів (коштів міжнародних організацій, грантів та інших джерел).

За інформацією доповідача до структури стратегії мають увійти всі сфери діяльності. Та найголовніше, що вона має бути розроблена, обговорена та затверджена до кінця 2023 року.

63628e0a23224.jpg 63628e0a4416d.jpg