02.11.2022 17:30

І знову непоправна втрата на Кобеляччині

63628d59bb7de__Без-назви-1.jpg

Сьогодні, 2 листопада, жителі громади провели в останню путь героя-захисника, гідного сина України - Богдана Володимировича Богданова, який віддав своє життя за Україну, за її волю та незалежність.

Віддати шану захиснику прийшли представники влади, друзі, знайомі загиблого, військовослужбовці та вдячні земляки. Люди на колінах дякували воїну за його подвиг.

Поховали героя-захисника з усіма військовими почестями на сільському кладовищі в с. Галі-Горбатки.

У скорботі та молитві низько схиляємо голови, вшановуючи пам’ять Богдана, який загинув 29 жовтня 2022 року від отриманих поранень не сумісних із життям, під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Водяне Волноваського району Донецької області.

Без батька залишилась донька, батьки втратили сина.

Пам’ятаймо, якою ціною Україна сьогодні виборює Незалежність!

Герої не вмирають, вони назавжди лишаються у наших серцях!

63628d40bc424.jpg 63628d492e006.jpg