02.11.2022 13:18

Шановні жителі Кобеляцької громади!‼️

63625244dfcaa__b02f1320aa1ac06def54efc8d77a92a8.jpg

З 02 листопада у зв’язку з напруженою ситуацією в українській енергосистемі, рішенням НЕК «Укренерго» на Полтавщині з 10:46 застосовано графік аварійного відключення споживачів електроенергії (ГАВ).

Закликаємо всіх жителів громади зменшити споживання електроенергії в періоди пікового навантаження в енергосистемі: вранці з 8-ї до 11-ї та ввечері з 17-ї до 23-ї години.

Також прохання максимально відмовитися від споживання електроенергії там, де це можливо, а також використовувати усі енергозатратні прилади винятково вночі, коли немає піка споживання. Це стосується бойлера, пральної машини, посудомийної машини, праски тощо.

Для того, щоб допомогти енергетикам, не треба сидіти в суцільній темряві та холоді. Достатньо перенести використання енергоємних приладів на нічний час, вимикати світло у порожніх приміщеннях та не вмикати вдень всі прилади одночасно.

Окрім того, прохаємо вас підготуватися на випадок відсутності світла.

Разом переможемо!

Слава Україні!