01.11.2022 12:52

Прощання з Героєм!

6360fca8a6e6f__Слайд2.JPG

Кобеляцька міська рада висловлює співчуття рідним та близьким Богданова Богдана Володимировича, який мужньо захищав нашу рідну землю від рашистських окупантів та героїчно загинув за Україну.

Прощання із захисником України відбудеться завтра, 02 листопада 2022 року. Розпочнеться о 10:00 біля Свято-Успенського собору в м.Полтава, площа Соборності, 1 А. Церемонія відспівування розпочнеться о 13:00, в с. Галі-Горбатки вул.Кобеляцька,10.

Просимо всіх жителів Кобеляцької громади віддати належну шану та гідно провести в останню дорогу нашого Захисника, який поклав своє життя за свободу і незалежність України!

Вічна пам’ять!

Довідково:

Богданов Богдан Володимирович народився 26 листопада 1991 року в селищі Білики колишнього Кобеляцького району.

З 1997 року по 2006 рік навчався у Кунівській середній школі, по закінченню якої здобував освіту в Полтавському аграрному технікумі.

Проходив військову строкову службу з травня 2010 року по  січень 2011 року.

Після демобілізації працював на відгодівельному комплексі «Ясні Зорі» в селищі Білики.

У 2020 році здобув професію помічника бурильника свердловин на нафту та газ і працював в ТОВ «Альтком».

Проживав в с. Галі-Горбатки.

Призваний до Збройних Сил України 07 вересня 2022 року третім відділом Полтавського РТЦК та СП. Службу проходив у військовій частині А 2167 на Сході України.

Загинув Богданов Богдан Володимирович від отриманих поранень не сумісних із життям 29 жовтня 2022 року під час виконання бойових дій поблизу населеного пункту Водяне Волноваського району Донецької області.

Без батька залишилась донька, батьки втратили сина.