27.10.2022 09:59

Відбулась обласна спартакіада

635a2c5c59cfc__20221025_144840(0).jpg

23 жовтня на стадіоні «Колос» були проведені фінальні змагання V обласної Гімназіади школярів з футболу серед дівчат 2006-2007 років народження.

Участь у змаганнях взяли команди Кобеляцької, Гребінківської, Лубенської міських та Пришибської сільської територіальних громад.

Змагання проходили за коловою системою, по системі «кожен з кожним». У підсумку, команди здобули такі місця: Гребінківська міська громада – І місце, команда Кобеляцької міської громади – ІІ, а Лубенська міська – ІІІ місце.

У номінації «кращий гравець» стала Анастасія Тарасенко (м. Гребінка), Дар’я Гребенюк (с. Пришиб) отримали звання «кращий захисник». «Кращим нападником» визнана Вікторія Волошин (с. Пришиб), а «кращим воротарем» стала Крістіна Бондарчук (м. Лубни).

До складу нашої команди ввійшли: Марина Гордя, Іванна Жукова, Юлія Сабірова (ОЗ «Кобеляцький ліцей № 1» директор Постольник Я.Г.), Дар’я Гребенюк, Єлизавета Гуєвська, Аліна Тихоненко, Вікторія Жук, Ольга Глинська, Анастасія Райцева, Поліна Лукашова (ОЗ «Кобеляцький ліцей № 2 ім. Олеся Гончара», директор Стаднікова О.В.).

Команди-призери були нагороджені грамотами, медалями та кубками Департаменту освіти і науки Полтавської обласної військової адміністрації, кращі гравці – цінними подарунками.

635a2c56a3b3a.jpg 635a2c56c6f03.jpg