24.10.2022 08:59

Шановні жителі громади!

63562b4ee03fe__Слайд1.JPG

За інформацією Кобеляцької філії АТ «Полтаваобленерго» у період з 24 по 28 жовтня 2022 року на території нашої громади не буде планових відключень електроенергії.

Якщо і будуть відключення, то лише для зниження навантаження на енергосистеми та у разі аварії системи. На такий випадок рекомендую жителям громади зробити запас води (питної, технічної), їжі, зарядити свої мобільні телефони, павербанки, придбати ліхтарики.

Також прошу жителів громади ощадливо споживати електроенергію впродовж дня, особливо, в пікові години споживання - з 6:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00.

Зменшуємо навантаження і по максимуму вимикаємо енергоємні прилади. Чим більше приладів вимкнемо, тим менше буде відключень.

Разом переможемо! Все буде Україна!

В.п. Кобеляцького міського голови-

секретар міської ради                                                  Володимир ЖУКОВ