21.10.2022 16:44

90-річний ювілей відзначила жителька громади

6352a3167debe__изображение_viber_2022-10-20_11-36-33-780-(2).jpg

У жовтні Суміна Ганна Семенівна, яка мешкає у селі Шенгури Шенгурівського старостинського округу святкувала свій день народження. Поважний 90-річний ювілей ступив на поріг господині дому пані Ганни.

З Днем народження ювілярку привітали староста старостинського округу Наталія Камінська та діловод Кобеляцької міської ради Людмила Москаленко.

Гості побажали Ганні Семенівні міцного здоров’я і оптимізму, довгих років життя та бадьорості духу. Вітаючи ювілярку вони наголосили, що довгожителі – є історією села, з життєвою мудрістю та багатим досвідом, незламністю, проявленою ще в далекі роки юності під час воєнного лихоліття та у період післявоєнної відбудови країни.

Дійсно, протягом багаторічного трудового життя Ганні Семенівні доводилося працювати свинаркою на свинокомплексі і ця робота була не з легких. Тож з нагоди поважного ювілею іменинниця приймала від гостей квіти, вітання та подарунки. Потішена ювілярка тепло дякувала за виявлену до неї увагу.

6352a2ad0f34d.jpg 6352a2ad2bd91.jpg