21.10.2022 16:27

Турнір пам'яті Олега Бокача

63529e7a88ce4__1.jpg

21 жовтня 2022 року в с.Бродщина Канавського старостинського округу, відбувся щорічний спортивний турнір з футболу, присвячений пам'яті нашого земляка – Бокоча Олега Степановича, який загинув захищаючи незалежність та територіальну цілісність України під час проведення операції об'єднаних сил у Донецькій області.

Участь у турнірі взяли три команди. Одна з Павлівки та дві з Бродщини: «Бродщина-ветерани» та «Бродщина-молодь».

На даний захід були запрошені батьки загиблого – Степан Васильович й Надія Степанівна та учнівська молодь. У ході урочистої частини присутні вшанували пам'ять загиблого Олега хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіальної дошки, яка розміщена на адміністративному приміщенні гімназії.

У результаті змагань І місце здобула команда «Бродщина-ветерани», ІІ місце посіла команда «Бродщина-молодь», а ІІІ – за командою з с. Павлівка. Нагородження учасників турніру відбувалось за участі батька загиблого героя – Степана Васильовича і завідувача сектору молоді та спорту відділу культури, туризму, молоді та спорту Кобеляцької міської ради Олега Дробітька.

Висловлюємо слова вдячності учасникам турніру, педагогічному колективу Бродщинської гімназії, представникам сільського будинку культури й фельдшерсько-акушерського пункту Віктору Бережному й Наталії Самокиші та місцевому підприємцю Святославу Ісипу за спонсорську підтримку спортивного турніру.

Ми всі маємо знати, що наші герої живі, поки ми їх пам'ятаємо.

Вічна пам'ять і слава Героям!!!

63529e712a3b1.jpg 63529e71a43b9.jpg 63529e71d4a7f.jpg 63529e73036e7.jpg 63529e7376bee.jpg