21.10.2022 08:42

Теплий одяг для дітей ВПО

6352314f99a73__original.jpg

ЮНІСЕФ спільно з Мінреінтеграції забезпечують теплим одягом дітей внутрішньо переміщених осіб віком до 14 років.

Такі комплекти дитячого одягу для холодної пори року підходять як дівчаткам, так і хлопчикам. Вони складаються з куртки, светра або світшота, термобілизни, штанів, шкарпеток, чобіт, шапки, шарфа та рукавичок.

Першу партію вже отримали діти з Харківщини, Кіровоградщини, Дніпропетровщини, Миколаївщини,  Житомирщини, Одещини та Хмельниччини.

Цей гуманітарний проєкт не зупиняється, і вже незабаром набори дитячого одягу прямуватимуть і до інших областей України у кількості відповідно до поданих заявок.

Подати заявку на отримання комплекту, потрібно зателефонувавши на гарячу лінію Мінреінтеграції: 15-48 або до Офісу Уповноваженого з питань ВПО за номером: +38 (066) 813-62-39.