20.10.2022 13:51

Шановні керівники підприємств, установ, організацій різних форм власності, жителі громади!

635128adeeb7d__b02f1320aa1ac06def54efc8d77a92a8.jpg

На виконання доручення Офісу Президента України всі ми разом повинні максимально обмежити споживання електричної енергії.

Найбільш критичними будуть наступні два дні – 21 та 22 жовтня 2022 року! Закликаю вас максимально скоротити споживання електроенергії на ваших підприємства та установах, у магазинах та закладах громадського харчування, аптеках та офісах!

21 жовтня всі заклади освіти громади переходять на дистанційне навчання.

Залишаються працювати лише підприємства критичної інфраструктури, які забезпечують потреби населення.

Вкотре наголошую, на необхідності економії електроенергії і для мешканців нашої громади. Розумію, що зараз холодно, та ми повинні бережно ставитись до електроенергії та по можливості не вмикати електричні прибори. Своїм бережним ставленням до електроенергії ми допоможемо електромережі не тільки міста, області, а й всієї України.

Дякую за розуміння!

З повагою –

В.п. Кобеляцького міського голови-

секретар міської ради                                                  Володимир ЖУКОВ