18.10.2022 16:05

Відбулася сесія міської ради

634ea4e1161d9__3.jpg

18 жовтня під головуванням виконуючого повноваження міського голови-секретаря міської ради Володимира Жукова відбулася двадцять четверта сесія Кобеляцької міської ради восьмого скликання.

У пленарному засіданні взяли участь 22 депутати міської ради, помічник народного депутата України по 149 виборчому округу Михайло Самойленко, депутати Полтавської районної ради Олег Решетило та Олександр Ломаков, заступник міського голови Михайло Брейко, керівники комунальних установ та підприємств, структурних підрозділів апарату виконавчого комітету міської ради та її виконавчих органів, засоби масової інформації.

На початку роботи Володимир Жуков привітав депутата міської ради Андрія Мельника з Днем народження.

Формуючи порядок денний пленарного засідання, відповідно до рекомендацій профільних постійних комісій, до проєкту порядку денного додатково було включено сім питань та знято на доопрацювання два.

Загалом порядок денний налічував двадцять сім питань, які були попередньо вивчені членами профільних постійних комісій, детально опрацьовані та рекомендовані на затвердження сесії міської ради.

Без обговорень та одноголосно депутатським корпусом були прийнято двадцять два питання, які стосувалися життєдіяльності Кобеляцької міської територіальної громади, її структурних підрозділів та роботи комунальних установ і підприємств міської ради.

Деякі питання, які мали відношення до комунальної власності та земельних відносин, не були прийняті більшістю голосів депутатів, тому вони були залишені на доопрацювання.

У «Різному» депутати підіймали питання водопостачання жителів села Лебедине, а саме: роботи водонапірної башти та ліквідації стихійних сміттєзвалищ на території Кобеляцької громади. У результаті піднятих питань будуть дані відповідні протокольні доручення. Про результати їх опрацювання буде повідомлено на наступному засіданні міської ради.

З результатами протоколів поіменного голосування можна ознайомитися за посиланням.

З усіма прийнятими рішеннями можна буде ознайомитись на офіційному сайті міської ради у розділі «Рішення громади».

634ea4cbc82e6.jpg 634ea4cbe47e3.jpg 634ea4cc55ea0.jpg 634ea4cc97877.jpg 634ea4cd4b99e.jpg 634ea4cd58864.jpg 634ea4ce02d1f.jpg 634ea4ce21332.jpg