17.10.2022 17:00

Відбулося спільне засідання комісій міської ради

634d60586c6c7__IMG_3926.JPG

Тринадцять питань порядку денного розглянули депутати на спільному засіданні постійних комісій міської ради з питань економічної політики, власності, бюджету, тарифів та цін та з питань соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту та партнерських зв’язків, яке відбулося 17 жовтня під головуванням Таміли Шевченко.

На засіданні були присутні виконуючий повноваження міського голови-секретар міської ради Володимир Жуков, керуюча справами (секретар) міської ради Олена Постольник, керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради, представники засобів масової інформації.

Депутати розглянули та обговорили питання, які вносяться до проєкту порядку денного чергової сесії Кобеляцької міської ради.

По питанню «Про внесення змін до показників бюджету Кобеляцької міської територіальної громади на 2022 рік» інформував начальник фінансового відділу Андрій Дацко.

Завідувачка сектору соціального забезпечення апарату виконавчого комітету Олена Білаш ознайомила присутніх з програмою виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на 2023-2025 роки.

Депутати також розглянули питання, які стосувалися затвердження штатних розписів комунальних установ «Інклюзивно-ресурсний центр» та «Водоканал Плюс».

Щодо питань, які стосувалися комунального майна територіальної громади, доповідала начальник юридичного відділу Аліна Деркач.

У результаті злагодженої роботи депутати рекомендували внести розглянуті питання до порядку денного чергової сесії Кобеляцької міської ради.