13.10.2022 14:43

Підготовка до чергової сесії міської ради

6347fa8b6d980__IMG_3871.JPG

Сьогодні, 13 жовтня, у рамках підготовки до двадцять четвертої сесії міської ради восьмого скликання відбулися засідання постійних комісій міської ради з питань: екології, природних ресурсів, земельних відносин та агропромислового розвитку; містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту, зв’язку та підприємництва; мандатної та з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, дотримання прав людини, громадського правопорядку, законності та запобігання корупції.

Участь у роботі комісій взяли заступник міського голови Михайло Брейко, керуюча справами (секретар) виконкому Олена Постольник, працівники апарату виконавчого комітету міської ради та представники засобів масової інформації.

Відповідно до порядку денного депутати розглянули ряд проєктів рішень міської ради, зокрема: «Про внесення змін до рішення другої позачергової сесії Кобеляцької міської ради восьмого скликання від 17.12.2020 № 1 «Про утворення постійних комісій міської ради, затвердження їх складу, обрання голів комісій та затвердження Положення про постійні комісії», «Про надання статусу юридичної особи структурному підрозділу апарату Виконавчого комітету Службі у справах дітей та затвердження Положення про службу у справах дітей апарату Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради в новій редакції»; «Про затвердження детального плану території земельної ділянки на території Кобеляцької міської ради за межами с. Гайове», «Про призупинення розгляду заяв громадян із земельних питань та упорядкування переданої на розгляд технічної документації на час дії воєнного стану» та ряд інших.

Заслухавши доповідачів по кожному питанню, члени комісій детально опрацювали кожен проєкт рішення.

За результатами роботи, з урахуванням внесених пропозицій, були прийняли відповідні висновки та рекомендації.

6347fa5be6dbd.jpg 6347fa62b564d.jpg 6347fa69b5cd3.jpg 6347fa6e55179.jpg 6347fa72d6da2.jpg