03.10.2022 14:37

Результати 1/8 фіналу "Осіннього кубку"

633aca366c73c__6334450aaffc5__Слайд1.jpg

01 жовтня одночасно у трьох населених пунктах: Придніпрянському, Дашківці та Іванівці відбулася 1/8 фіналу «Осіннього кубку» 2022 року.

Участь у змаганнях взяли 6 команд колективів фізкультури Кобеляцької міської ради.

Перша гра між командами «Придніпрянське» (с. Придніпрянське) – «Озера» (с. Озера) закінчилась рахунком 1:2 на користь озерян. У другій грі перемогу здобула команда з с. Вільховатка «Водник», забивши у ворота суперника «Дашківка» з с. Дашківка 4 мячі. Свисток арбітра зафіксував результат 4:3.

Остання гра 1/8 фіналу закінчилась перемогою команди з с. Іванівка яка носить однойменну назву, над командою «Спарта» з сусіднього села Лутовинівка з рахунком 5:2.

Тож на наступні вихідні, 8-9 жовтня, на стадіонах населених пунктів громади  заплановано проведення 1/4 фіналу «Осіннього кубку» 2022 року. Відповідно до жеребкування гратимуть команди: «Озера» (с. Озера) – «Прапор» (с. Підгора), «Шенгури» (с.Шенгури) – «Водник» (с.Вільховатка), «Оріль» (с.Канави) – «Урожай» (с.Мідянівка) та «Колос» (с.Павлівка) – «Іванівка» (с.Іванівка).