30.09.2022 15:02

Відбулося засідання виконкому

6336dac714053__1.jpg

Днями відбулося чергове засідання виконавчого комітету Кобеляцької міської ради, яке провів заступник міського голови Михайло Брейко.

Участь у засіданні взяли керівники комунальних підприємств, структурних підрозділів міської ради, питання яких були включені до порядку денного.

У ході роботи засідання начальник фінансового відділу Андрій Дацко запропонував внести зміни у межах загального обсягу бюджетних призначень по Відділу освіти міської ради у частині проведення розрахунків за комунальні послуги та енергоносії, які будуть спожиті закладами дошкільної та загальної середньої освіти в опалювальному періоді та забезпечення продуктами харчування закладів дошкільної освіти за рахунок економії та ефективного використання бюджетних коштів за звітний період в умовах воєнного стану.

Начальник Служби у справах дітей Світлана Царичанська ознайомила членів виконавчого комітету з висновком комісії про визначення місця проживання малолітньої дитини, батьки якої проживають окремо.

Останнім присутні розглянули питання присвоєння адресного номера об’єкту нерухомого майна.

По всіх питаннях порядку денного були прийняті позитивні рішення.

6336daba82f28.jpg 6336dac3eb617.jpg