30.09.2022 12:30

Бібліотека – це храм духовності

6336b765be563__nubip.jpg

Традиційно, в останній день вересня, ми відзначаємо Всеукраїнський день бібліотек, а бібліотекарі – своє професійне свято.

Від усього депутатського корпусу та від себе особисто вітаю всіх бібліотекарів Кобеляцької громади з професійним святом.

Бажаю вам невичерпної енергії, заряду творчості та креативу. Нехай ваші безцінні осередки людських знань та досвіду сповнюються новими книгами та вдячними читачами.

Міцного здоров'я, гармонії, світлих мрій та сподівань. Ви охоронці сили силенної знань та інформації. Ви знайомите читача із унікальними шедеврами літератури, допомагаєте обрати саме той жанр, до якого найбільше лежить душа.

Зі святом вас!

З найкращими побажаннями –

В. п. Кобеляцького міського

голови-секретар міської ради                                              Володимир ЖУКОВ