29.09.2022 17:48

Історична година "Без права на забуття"

6335b1345cf03__252255225yar.png

29 ВЕРЕСНЯ - ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ТРАГЕДІЇ БАБИНОГО ЯРУ - ОДНОГО З НАЙЖАХЛИВІШИХ СИМВОЛІВ ГОЛОКОСТУ
Сьогодні у Кобеляцькому музеї літератури та мистецтва імені Олексія Кулика була проведена історична година "Без права на забуття", яку підготувала і провела Наталія Жукова, історик, екскурсовод музею. Наталія Костянтинівна розповіла про трагічні події, що сталися 29 - 30 вересня 1941р. в Києві та розстріли гітлерівцями єврейського населення м. Кобеляки в період окупації (15.09.1941 - 25.09.1943).
На історичній годині були присутні учні та вчителі міста, працівники галузі культури. Уважно і вдумливо сприймали школярі розповідь, запитували, розмірковували.

Історичний досвід показує, що треба вивчати реальну історію своєї держави 🇺🇦, повертатись до правдивого минулого, опрацьовувати архівні документи, аналізувати й робити висновки.

Пам'ятаймо і не забуваймо всіх, чиє життя скінчилося насильницькою смертю.

Історична година закінчилась хвилиною мовчання за убієнними.

Кобеляцький музей літератури та мистецтва імені Олексія Кулика