29.09.2022 11:51

Допомога внутрішньо переміщеним особам

63355c827de6a__3.jpg

Цього тижня на території Кобеляцької громади працюють спеціалісти БО Благодійний фонд «Карітас Полтава».

Це вже другий проєкт з яким завітали до нас представники фонду. Нагадаємо, що минулого разу «Карітас Полтава» надавав продуктові набори для вразливих категорій внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Кобеляцької громади.

Цього разу проєкт, направлений на компенсацію витрат на оплату комунальних послуг та придбання дров на опалювальний періоду 2022/23 років. Цю грошову компенсацію отримають вразливі верстви населення: люди з інвалідністю, багатодітні родини, самотні, тяжкохворі, одинокі батьки та пенсіонери 60+.

З 26 по 28 вересня представники фонду оформили документи внутрішньо переміщеним особам, які проживають у місті Кобеляки, Світлогірському та Канавському старостинських округах. За ці три дні ними було опрацьовано понад 300 анкет.

29 та 30 вересня спеціалісти фонду нададуть допомогу переміщеним особам, які мешкають у населених пунктах, що входять до складу Вільховатського, Придніпрянського та Шенгурівського старостинських округів.

Нагадаємо, що Меморандум про співпрацю між Кобеляцькою міською радою та БО Благодійним фондом «Карітас Полтава» було підписано 5 серпня 2022 року. Відповідно до нього здійснюється реалізація проєктів та програм, спрямованих на надання благодійної допомоги вразливим категоріям населення громади, в тому числі внутрішньо переміщеним особам.

Кобеляцька міська рада і надалі готова співпрацювати у реалізації інших проєктів з благодійним фондом «Карітас Полтава».

63355c7e79d89.jpg 63355c7eb73db.jpg 63355c7ee22df.jpg 63355c7f664e4.jpg