23.09.2022 16:34

Шановні жителі Кобеляччини, внутрішньо переміщені особи, які знайшли надійний прихисток на території нашої громади!

632db5d7ec3f4__230b75167a4e5cde4606647a3a279008_XL.jpg

У ці вересневі дні ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності ветеранам, учасникам війни, партизанам. Згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога, та складаємо глибоку шану дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн. Завдяки їм 79 років назад Кобеляччина у складі Полтавської області була визволена від фашистських загарбників.

Як і в роки Другої світової війни, так і зараз українці мужньо захищають рідну землю від ворога ціною власного життя. І ми ніколи не повинні забувати про цих героїчних людей. Ми постійно повинні відчувати у своїх серцях любов і гордість за свою Батьківщину та за її вірних синів і дочок.

Віримо в Перемогу!

З повагою –

Виконуючий повноваження

Кобеляцького міського голови-