23.09.2022 16:20
Ігровий майданчик для малечі
![632db2f0636e7__зображення_viber_2022-09-23_15-42-52-241.jpg 632db2f0636e7__зображення_viber_2022-09-23_15-42-52-241.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/92/54164/632db2f0636e7__зображення_viber_2022-09-23_15-42-52-241.jpg)
Днями в с. Бродщина Канавського старостинського округу за ініціативи активу села було упорядковано частину території бувшого дитячого садочку, який розташований у центрі села.
До розчищення території була залучена чоловіча частина, тож щиро дякуємо за безпосередню участь у прибиранні: Михайлу Коваленку, Миколі Кинько, Станіславу Ярмоленко, Бережним Михайлу й Віктору та діловоду міської ради Ірині Бережній.
Окремі слова вдячності директору ПСП "Колос" В'ячеславу Нестеренку за наданий транспорт та водію трактора Руслану Вільховому, місцевим фермерам: Володимиру Довгому, Михайлу Бережному та Віталію Рябеці.
У планах старостату облаштувати прибрану території для розваг малечі. Найближчим часом буде завезено пісок, встановлено бесідки та пофарбовано гірки.
Тож з годом малечі та гімназистам навчального закладу, який знаходиться поряд, буде де проводити свій вільний час.
![632db28202303.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/92/54185/632db28202303.jpg)
![632db28212bc5.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/92/54186/632db28212bc5.jpg)
![632db282aeadd.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/92/54187/632db282aeadd.jpg)
![632db28333a30.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/92/54188/632db28333a30.jpg)
![632db28357991.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/92/54189/632db28357991.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
27/07/2024
Шановні медичні працівники Кобеляччини!
26/07/2024
У громаді вітали медичних працівників
26/07/2024
Шановні жителі громади!
Усі новини