Кобеляцька громада

Полтавська область, Полтавський район

15.09.2022 16:34

У Кобеляках презентували «Пересувні відділення Укрпошти»

Укрпошта здійснює реформу всіх поштових відділень по Україні. З початку червня такі відділення уже працюють у Дніпропетровській, Житомирській, Львівській, Полтавській, Тернопільській та інших областях.

Тож реформування дійшло і до Кобеляцької громади. 15 вересня, у залі засідань міської ради відбулася нарада за участю представників Укрпошти та міської ради. Головним завданням її було налагодження співпраці між поштою та місцевим самоврядування у реалізації даного проєкту на теренах Кобеляччини.

Зі слів представників Укрпошти на території Кобеляцької громади працюватимуть п’ять стаціонарних відділень. Чотири – у сільській місцевості: Світлогірське, Придніпрянське, Орлик та Озера, і одне міське – м. Кобеляки. По інших сільських населених пунктах курсуватимуть одинадцять автомобілів «Укрпошти», які діятимуть як пересувні.

При впровадженні пересувних відділень поштового зв’язку у кожний населений пункт за визначеним графіком приїжджатиме поштова машина, яка у точці присутності, (визначеній спільно з місцевою владою, наприклад, приміщення діючих відділень поштового зв’язку, кімнати в адмінприміщенні), надаватиме абсолютно весь спектр поштових, логістичних та фінансових послуг. А з 2022 року планується пересувні відділення обладнати терміналами 3 в 1. Це значить, що пересувне відділення Укрпошти також буде надавати фінансові послуги: поповнення/зняття готівки з картки, перекази на картку тощо.

Зі слів представників Укрпошти, з 17 жовтня 2022 року буде запроваджено тестування даного проєкту у нашій громаді, під час якого будуть напрацьовані логістичні маршрути та встановлено час перебування у кожному населеному пункті громади. Узгоджені графіки роботи будуть розміщені на дошках оголошень сіл та у точках присутності «Укрпошти».

Сам проєкт повноцінно розпочне діяти з 1 листопада 2022 року.