09.09.2022 11:07

Виплати грошової допомоги від міжнародної гуманітарної організації ACTED Ukraine

631af3dc1079e__306001133_458971422935531_3015440970556798550_n.jpg

Мінсоцполітики передано список заяв для реєстрації в програму виплати грошової допомоги від міжнародної гуманітарної організації ACTED Ukraine

Мінсоцполітики в рамках укладеного меморандуму передано список для реєстрації в програму виплати багатоцільової грошової допомоги 10 560 особам від міжнародної гуманітарної організації ACTED.

До переданого списку включені заяви осіб, які подали заявку на грошову допомогу від міжнародних організацій на платформі єДопомога та відповідають наступним критеріям згідно з запитом від міжнародної організації:

🔸хоча б одна із осіб в заяві має соціальну категорію - людина з інвалідністю;

🔸місце реєстрації людини з інвалідністю - Херсонська (з відкритими рахунками у визначеній в запиті банківській установі), Харківська, Миколаївська області.

❗️Звертаємо увагу, що після передачі списків на виплату міжнародні організації проводять додаткову перевірку щодо дедублікації виплат.

2 316 698 осіб включено до списків, переданих Мінсоцполітики до різних міжнародних організацій, в тому числі ACTED, задля виплати грошової допомоги.

Важливо зазначити, рішення щодо надання допомоги приймають міжнародні організації. Пріоритетними є вразливі групи людей, зокрема внутрішньо переміщені особи, люди з інвалідністю, пенсіонери, одинокі батьки, які самостійно виховують дітей, малозабезпечені сім'ї.