02.09.2022 17:03
На Кобеляччині поховали загиблого захисника України
Сьогодні, 02 вересня, у Кобеляцькій громаді попрощалися із загиблим воїном Сергієм Григоровичем Герасименком, який боронив нашу Батьківщину від російських загарбників.
Водій мінометного розрахунку загинув 27 серпня 2022 року поблизу населеного пункту Кам’янка на Донеччині, з честю і до кінця виконавши свій службовий обов’язок.
Сергій Герасименко народився 17 червня 1979 року. З дитинства проживав у селі Придніпрянське. У родині він старший з трьох синів, яких мати виховувала самотужки.
Навчався у Придніпрянській (колишній Радянській) школі. Після закінчення 9-го класу навчався у Кобеляцькому ПТУ, згодом був призваний до лав ЗСУ. Після проходження строкової служби одружився. Останні роки працював і проживав у м. Кам’янське Дніпропетровської області. Завжди був активним у спортивному житті Придніпрянського, підтримував та був гравцем місцевої футбольної команди.
З перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну Сергій пішов обороняти Батьківщину.
Односельці запам’ятають його як відкриту, щиру, з великим серцем та веселою вдачею людиною.
У загиблого захисника залишились матір, дружина, донька та онук.
Віддати останню шану загиблому захиснику прийшли жителі села, представники влади, військовослужбовці та мешканці громади. Місцем останнього спочинку героя став його рідний край – Сергія поховали на кладовищі у с. Придніпрянське Кобеляцької міської територіальної громади.
Схиляємо голови у шані та безмежній подяці перед загиблим героєм. Щирі співчуття рідним і близьким загиблого захисника України.
![63120c82d0eb9.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/92/52508/63120c82d0eb9.jpg)
![63120c8cdcbf8.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/92/52509/63120c8cdcbf8.jpg)
![63120c96d976b.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/92/52510/63120c96d976b.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
31/07/2024
Відбулося засідання земельної комісії
31/07/2024
Головне із засідання виконкому міської ради
Усі новини