01.09.2022 08:56 295
Вітання міського голови Олександра Копельця з Днем знань
Шановні освітяни, дорогі учні, студенти та батьки!
Щиро вітаю вас з Днем знань і початком нового навчального року. На жаль, війна розлучила шкільних друзів, розкидала світом класи, відібрала радісний гомін святкової лінійки. Але всі ми віримо, що Україна обов’язково переможе і всі ми повернемося до звичайного спокійного життя.
Зичу усім міцного здоров’я, добробуту, мирного неба, віри і впевненості у завтрашньому дні, удачі, творчої наснаги, оптимізму.
Зі святом!
З найкращими побажаннями Олександр Копелець – Кобеляцький міський голова
Поділитись
Дізнайтеся також
26/06/2026
Хвилина мовчання
25/06/2026
Увага! Обробіток посівів
Усі новини