30.08.2022 11:47
Із 1 вересня будь-які алкогольні напої можна буде придбати з 12:00 до 18:00 – рішення Ради оборони області
![630dcf5ac48f5__302475048_400603442216810_4946926261291443791_n.jpg 630dcf5ac48f5__302475048_400603442216810_4946926261291443791_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/92/52124/630dcf5ac48f5__302475048_400603442216810_4946926261291443791_n.jpg)
Із початку вересня як слабоалкогольні, так і міцні алкогольні напої у закладах торгівлі й громадського харчування області можна буде придбати з 12:00 до 18:00. Відповідне рішення прийняла Рада оборони області.
Питання винесли на розгляд за ініціативою правоохоронних органів. Поліцейські звернули увагу на збільшення кількості зафіксованих правопорушень, скоєних людьми у стані алкогольного сп’яніння. З огляду на цю ситуацію Рада оборони області ухвалила рішення дозволити продавати пиво та слабоалкогольні напої із вмістом спирту менше 5%, а також міцні алкогольні напої тільки з 12:00 до 18:00.
Алкоголь не продаватимуть військовослужбовцям і представникам правоохоронних органів.
Поділитись
Дізнайтеся також
31/07/2024
Відбулося засідання земельної комісії
31/07/2024
Головне із засідання виконкому міської ради
Усі новини