27.06.2026 09:55 82
Вітання з Днем міста Кобеляки
Шановні жителі Кобеляцької громади!
Щиро вітаю вас із Днем міста Кобеляки!
Сьогодні це свято об'єднує всіх, хто любить Кобеляцький край, працює заради його розвитку та вірить у його щасливе майбутнє. Уже четвертий рік поспіль ми відзначаємо День міста в умовах війни, але залишаємося сильними, згуртованими та незламними.
Найщиріші слова вдячності нашим землякам – Захисникам і Захисницям, які боронять Україну, волонтерам, які невтомно підтримують військових, усім, хто сумлінно працює в тилу. Дякую хліборобам, підприємцям і бізнесу, добросовісним платникам податків, учителям, медикам, працівникам усіх сфер, які щодня роблять свій внесок у життя громади. Окрема подяка нашій молоді, яка своїми успіхами в навчанні, спорті й творчості прославляє Кобеляцький край.
У День народження нашого міста бажаю кожній родині здоров'я, добробуту, єдності та віри. А найголовніше — нехай здійсниться наше спільне і найзаповітніше бажання: настане справедливий мир, повернуться всі Захисники й Захисниці, а над Україною будуть лише світлі ранки, тихі ночі та сонячні дні.
Зі святом! З Днем міста!
З повагою - в.п. міського голови – секретар ради Василь Кіптілий