26.06.2026 20:40 17
Нарешті вдома: з полону повернувся житель села Озера Василь Малильо
Останнім часом Кобеляцька громада, на жаль, отримувала болючі звістки. Сьогодні ж ми з великою радістю ділимося радісною новиною.
Сьогодні Україна повернула додому 160 своїх захисників, які перебували у ворожому полоні ще з 2022 року.
Серед звільнених — наш земляк, житель села Озера Василь Малильо, який провів у неволі 49 місяців.
Нарешті здійснилася найбільша мрія його батьків — Василя та Софії вони обіймуть найріднішу людину.
Разом із родиною радіє вся Кобеляцька громада. Ця звістка додає віри, що кожен український захисник обов'язково повернеться на рідну землю.
Щиро вітаємо Василя з поверненням! Бажаємо якнайшвидшого відновлення, міцного здоров'я, душевного спокою та мирного майбутнього.
Вітаємо вдома, Василю!
Поділитись
Дізнайтеся також
26/06/2026
Хвилина мовчання
25/06/2026
Увага! Обробіток посівів
Усі новини