26.06.2026 11:20 34
Олександр Койнаш отримав Подяку Верховної Ради України
25 червня 2026 року під час пленарного засідання вісімдесят третьої сесії Кобеляцької міської ради відбулося урочисте нагородження учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Лист-Подяку Верховної Ради України отримав учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, голова Кобеляцької громадської організації «Союз Чорнобиль» Олександр Койнаш.
Виконуючий повноваження міського голови – секретар міської ради Василь Кіптілий подякував Олександру Олексійовичу за мужність, самовідданість та вагомий внесок у подолання наслідків однієї з найстрашніших техногенних катастроф в історії людства.
Ця відзнака є символом глибокої вдячності українського народу всім ліквідаторам, які, ризикуючи власним життям і здоров'ям, стали на захист людей від невидимої загрози. За кожною такою нагородою — приклад незламної мужності, сили духу та самопожертви, а також світла пам'ять про тих, хто віддав своє життя, виконуючи свій обов'язок.