25.06.2026 13:52 47
Державні нагороди вручено родинам полеглих і безвісти зниклого Захисників
Сьогодні, під час пленарного засідання сесії Кобеляцької міської ради, відбулася зворушлива й водночас болюча церемонія вручення нагород родинам українських Захисників.
Нагороди вручали виконуючий повноваження міського голови – секретар міської ради Василь Кіптілий та начальник відділення цивільно-військового співробітництва третього відділу Полтавського районного ТЦК та СП, старший лейтенант Руслан Безима.
За виняткову мужність, самовідданість і вірність військовій присязі, проявлені у боротьбі за незалежність і територіальну цілісність України, орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) нагороджено військовослужбовців:
- Олега Сергійовича Гурова;
- Романа Григоровича Лаврика;
- Миколу Івановича Білецького;
- Валентина Олександровича Рибку.
Золотим Хрестом Головнокомандувача Збройних Сил України нагороджено солдата Михайла Петровича Федоренка, який нині вважається безвісти зниклим.
Нагрудним знаком «Знак пошани» (посмертно) нагороджено Ігоря Валерійовича Ніколаєнка.
Кожна вручена нагорода — це символ безмежної вдячності українського народу своїм Героям, які, не вагаючись, стали на захист Батьківщини. За кожною відзнакою — життя, сповнене мужності, честі та самопожертви, і невимовний біль рідних, які назавжди зберігатимуть пам'ять про найдорожчих людей.
Схиляємо голови перед світлою пам'яттю наших Захисників. Їхній подвиг назавжди залишиться в історії України та в серцях вдячних поколінь.
Вічна пам'ять Героям. Вічна слава Захисникам України.
Поділитись
Дізнайтеся також
24/06/2026
Напередодні Дня Конституції України в Центрі надання соціальних послуг відбувся патріотичний захід
24/06/2026
Головне із засідання профільних комісій
24/06/2026
Ваша думка важлива!
24/06/2026
Увага! Тимчасове припинення газопостачання
Усі новини