24.06.2026 10:39 64
Комісія розглянула понад 70 земельних питань
У рамках підготовки до чергового пленарного засідання міської ради відбулося засідання постійної комісії з питань екології, природних ресурсів, земельних відносин та агропромислового розвитку, яке провів голова комісії Микола Андрієнко.
У роботі комісії взяли участь виконуючий повноваження міського голови – секретар міської ради Василь Кіптілий, заступник міського голови Сергій Омельченко, старости, працівники земельного відділу міської ради та заявники, питання яких були включені до порядку денного.
Під час засідання депутати розглянули понад 70 питань, що належать до компетенції комісії. Зокрема, було опрацьовано проєкти рішень щодо передачі в оренду земельних ділянок комунальної власності, поновлення та внесення змін до чинних договорів оренди, а також питання розроблення та затвердження технічної документації із землеустрою.
У ході обговорення члени комісії рекомендували змінити запропонований строк дії договорів оренди земельних ділянок із 10 до 7 років. Окремі питання, щодо яких виникла потреба в додатковому вивченні, було знято з розгляду та направлено на доопрацювання.
За результатами роботи комісія надала відповідні рекомендації, а проєкти рішень будуть винесені на розгляд чергової сесії міської ради.
Поділитись
Дізнайтеся також
24/06/2026
Хвилина мовчання
23/06/2026
Кобеляцька громада знову в жалобі…
Усі новини