23.06.2026 17:10 48
Відбулися засідання конкурсних комісій з відбору керівників закладів освіти Кобеляцької громади
У Кобеляцькій міській раді відбулися три засідання конкурсних комісій з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад директорів Світлогірського й Придніпрянського ліцею та Кобеляцької гімназії № 3 Кобеляцької міської ради Полтавської області.
До участі в кожному з конкурсів було допущено по одному кандидату, які успішно пройшли всі передбачені законодавством етапи конкурсного відбору.
За результатами оцінювання та підсумкового рейтингу конкурсна комісія визначила такі результати:
- Перемітець Наталія, кандидат на посаду директора Світлогірського ліцею, набрала 82 бали, що становить 96% від максимально можливої кількості балів;
- Кинебас Анжеліка, кандидат на посаду директора Придніпрянського ліцею (діючий керівник закладу), набрала 72 бали, що становить 85%;
- Онищенко Анна, кандидат на посаду директора Кобеляцької гімназії № 3, набрала 66 балів, що становить 86%.
Усі кандидати набрали більше прохідного балу, встановленого умовами конкурсу, та визнані переможцями конкурсних відборів.
Наступним етапом стане оформлення результатів конкурсів та укладення контрактів із переможцями відповідно до вимог чинного законодавства.