Кобеляцька громада

Полтавська область, Полтавський район

16.08.2022 15:49

Благодійні концерти тривають

У ці буремні для нашої держави дні кожен, як може, підтримує та допомагає нашим захисникам. У багатьох містах України проходять благодійні концерти, мета яких – збір коштів на придбання вкрай необхідних речей військовослужбовцям, які захищають Україну від російських окупантів. Кобеляцька громада не стала винятком.

На підтримку Збройних сил України працівники відділу культури, туризму, молоді та спорту міської ради протягом місяця проводять у населених пунктах громади благодійні концерти під назвою «Разом до Перемоги».

Цього разу концертні програми відбувалися 12-13 серпня у селах Василівка, Красне та Морози.

Харизма місцевих аматорів сцени та патріотичні українські пісні нікого з присутніх на концерті не залишили байдужими. Тепла атмосфера та патріотичний настрій панував там.

Глядачі своїми аплодисментами віддячували учасникам за чудові виступи та отримані позитивні емоції.

Упродовж заходів кожен охочий міг долучитися до збору коштів для наших захисників. Жителі Василівки зібрали 10 138 гривень, красняни – 10 642 гривні, а жителі Морозів – 7 605 грн.

Загалом за три концерти вдалося зібрати 28 385 гривень, що вкотре доводить небайдужість пересічних громадян до потреб української армії у період війни та готовність допомагати військовим. По завершенню благодійних концертів всі кошти будуть передані на потреби наших захисників.

Дякуємо всім, хто долучився до заходу, в чиїх серцях кипить любов до неньки-України!

P.S. Благодійні концерти «Разом до Перемоги» триватимуть й надалі: 19 серпня буде проведено в Іванівці, 20 серпня – в селах: Гарбузівка, Лучки та Орлик, 21 серпня – в Лебедине.

Запрошуємо всіх охочих долучитися до перегляду концертних програм та збору коштів.