16.08.2022 14:13

ОГОЛОШЕННЯ ДЛЯ ВПО

62fb7be5afcf9__b02f1320aa1ac06def54efc8d77a92a8.jpg

Сьогодні, о 15:00 у Центрі культури та дозвілля здійснюватиметься видача продуктових наборів від БО «БФ «КАРІТАС ПОЛТАВА» для ВПО, які проживають у м. Кобеляки, мають довідки, отримані після 24.02.2022 року, та не отримували жодного разу продуктові набори від фонду і обов’язково відносяться до однієї із категорій:

- люди з інвалідністю (1 та 2 група за документами);
- багатодітні родини (живуть з 3-ма і більше неповнолітніми дітьми);
- самотні мати/батько/опікун (проживає з неповнолітніми дітьми)
- вагітна/годуюча мати;
- самотні люди похилого віку (60+);
- важкохворі люди.
☝️документи потрібні ОРИГІНАЛИ!!!
- паспорт (якщо нового зразка то ОБОВ‘ЯЗКОВО потрібен витяг з пропискою)
- ідентифікаційний код;
- довідка ВПО та документи, які підтверджують дані категорії (свідоцтво про народження, свідоцтво про смерть, довідка МСЕК, обмінна карта вагітної, посвідчення багатодітної родини).
Окрім того, цього дня БФ «Карітас Полтава» буде здійснювати реєстрацію на отримання одноразової грошової виплати тим, хто підпадає під критерії вразливості та не отримував грошову допомогу в інших МІЖНАРОДНИХ ОРГАНІЗАЦІЯХ!!!
1. Люди з інвалідністю(1-3групи)
2. Люди поважного віку старше 60+
3.Важко хворі з підтвердженням
4.Вагітні/Мами з дітьми до 2 років
5.Багатодітні сім’ї
6. Самотні матері/опікуни з підтвердженням
ДОКУМЕНТИ тільки ОРИГІНАЛИ:
- паспорт (якщо нового зразка обов‘язково витяг про місце реєстрації);
- ідентифікаційний код;
- iban (будь-якого банку, головне щоб це була карта для виплат);
а також всі підтверджуючі документи (довідка ВПО, свідоцтво про народження, свідоцтво про смерть, пенсійне посвідчення, довідка МСЕК, обмінна карта вагітної)
Від сім'ї може прийти 1 представник з документами всіх членів сім'ї в оригіналі. Один продуктовий набір розрахований на 1 родину.

Оперативно, достовірно про ситуацію в Кобеляцькій громаді читайте з офіційних джерел приєднавшись до вайбер-каналу Кобеляцька міська рада інформує