Кобеляцька громада

Полтавська область, Полтавський район

15.08.2022 15:07

Реалізація спільних проєктів

У рамках підписання Меморандуму про співпрацю між Кобеляцькою міською радою та Благодійною організацією «Благодійний фонд «Карітас Полтава» 11 та 12 серпня мобільна бригада фонду здійснювала видачу продуктових наборів та реєстрацію на отримання одноразової грошової виплати внутрішньо переміщеним особам, які належать до вразливих категорій і проживають на територіях Світлогірського та Вільховатського старостинських округів.

За час роботи представники фонду відвідали такі населені пункти, як: Світлогірське, Василівка, Вільховатка, Дашківка та Кобеляки. Під час візиту було охоплено понад шістсот внутрішньо переміщених осіб різних категорій.

Окрім того, у селі Світлогірське та на двох локаціях міста Кобеляки на базі Будинку дитячої та юнацької творчості імені Миколи Андрійовича Касьяна та у приміщенні ГО «Наші особливі діти» було проведено заняття, майстер-класи, розваги для маленьких і юних переселенців та місцевої дітвори.

Під час спілкування з батьками наших «особливих діток» спеціалісти благодійного фонду надали їм психологічну підтримку, а працюючи з самими дітками – провели корекційно-розвиткові заняття та розваги. Маємо надію, що співпраця двох громадських організацій триватиме й надалі, товариські стосунки будуть розвиватися, а нові соціальні проєкти реалізовуватися.

Міська рада не зупиняється на досягнутому. У планах – реалізація нових проєктів по різних напрямках діяльності.