05.08.2022 20:15
Співпраця міської ради з БО «БФ «Карітас Полтава»
![62ed50486b353__IMG_3112.jpg 62ed50486b353__IMG_3112.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/92/50254/62ed50486b353__IMG_3112.jpg)
05 серпня 2022 року у Кобеляках відбулося урочисте підписання Меморандуму про співпрацю між Кобеляцькою міською радою та Благодійною організацією «Благодійний фонд «Карітас Полтава».
«Підписання Меморандуму є одним із перших кроків нашої спільної роботи з міською владою. Представники фонду виїжджатимуть у найвіддаленіші куточки вашої громади, щоб надавати гуманітарну допомогу не лише продуктовими наборами, речами, а й в оформленні грошових виплат вимушеним переселенцям, які втратили власні житла», – наголосив директор фонду Володимир Раковецький.
«Міській владі власними силами важко впоратися з тією кількістю внутрішньо переміщених осіб, які зараз проживають на території громади. Окрім того, до нас постійно прибувають нові переселенці, яким також потрібна допомога, – зазначив Олександр Копелець. – Ми раді, що до нас завітали міжнародні партнери від благодійного фонду «Карітас Полтава». Допомога, яку ви зможете надати нашим мешканцям, є вкрай необхідною. А завдання міської ради зробити так, щоб комунікація між нами була ефективною».
У ході зустрічі представники фонду «Карітас Полтава» Алла Раковецька та Лілія Бехтер повідомили й про інші проєкти, які вони планують реалізувати на території нашої громади.
Цього дня було не лише підписанням самого Меморандуму. Представники благодійного фонду приїхали не з пустими руками. П’ятсот продуктових наборів були видані вразливим категоріям ВПО, а саме: людям із інвалідністю; самотнім людям похилого віку (60+), багатодітним родинам (3 дитини і більше); одиноким батькам/опікунам (проживають разом із дітьми) та вагітним/годуючим матерям (діти до 2-х років), які проживають на території міста Кобеляки та прилеглих до нього сіл.
Це лише перша партія допомоги. Не зупиняємося. Крокуємо далі.
![62ed5042a436a.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/92/50280/62ed5042a436a.jpg)
![62ed5042c40f8.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/92/50281/62ed5042c40f8.jpg)
![62ed5042d7414.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/92/50282/62ed5042d7414.jpg)
![62ed5043140ca.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/92/50283/62ed5043140ca.jpg)
![62ed504359956.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/92/50284/62ed504359956.jpg)
Поділитись
Дізнайтеся також
27/07/2024
Шановні медичні працівники Кобеляччини!
26/07/2024
У громаді вітали медичних працівників
26/07/2024
Шановні жителі громади!
Усі новини