05.08.2022 14:43

Робочий візит керівництва Полтавського району

62ed025755b0b__IMG_3058.JPG

04 серпня поточного року Кобеляцьку міську територіальну громаду з робочим візитом відвідав голова Полтавської районної військової адміністрації Дмитро Романов.

У ході зустрічі з виконавчим комітетом міської ради та керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств громади були обговорені питання: готовності навчальних закладів громади до нового навчального року; роботи системи оповіщення населення під час повітряних тривог; функціонування місцевої пожежної охорони й добровольчих формувань та інші питання життєдіяльності Кобеляцької міської територіальної громади в умовах воєнного стану.

За результатами робочої поїздки були дані протокольні доручення щодо прискорення процесу створення добровольчих формувань, можливості створення добровільної місцевої пожежної команди, розроблення плану по реалізації системи централізованого оповіщення населення в усіх населених пунктах територіальної громади та інші.

62ed0246c965f.jpg 62ed024b39caf.jpg