02.08.2022 08:55

7 317 гривень зібрано у Світлогірську

62e8bcce92c2d__1.jpg

У рамках проведення благодійних концертів «Разом до Перемоги», організованих відділом культури, туризму, молоді та спорту, за ініціативи Кобеляцької міської ради у суботу, 30 липня, у селі Світлогірське зібралися місцеві жителі та внутрішньо переміщені особи аби долучитися до збору коштів на підтримку наших військових-земляків, які зараз боронять державу від російської агресії.

У рамках концерту звучали виступити художніх самодіяльних колективів Кобеляцького центру культури і дозвілля та Світлогірського сільського будинку культури.

Окрім того, працювала ярмарка-продаж декоративно-ужиткового мистецтва, проводились майстер-класи по виготовленню оберегів захисникам, працювали батути для місцевої дітвори. Насамкінець всі присутні смакували смачною козацькою кашею.

Під час концертної програми вдалося зібрали понад 7 тис. грн, що вкотре доводить небайдужість жителів нашої громади до потреб української армії у період війни та готовність допомагати матеріально. Кошти від благодійних концертів будуть передані на потреби наших захисників.

Дякуємо всім, хто долучився до заходу, у чиїх душах палає любов до України! Ваші великі серця захоплюють, надихають, спонукають та переконують, що лише разом ми наблизимо нашу Перемогу!

Чергові благодійні концерти відбудуться 5 серпня у с.Придніпрянське та 6 серпня у с.Озера. Тож запрошуємо усіх бажаючих долучитися до благодійності.

62e8bcb11e37e.jpg 62e8bcb6b986b.jpg 62e8bcc5adfde.jpg 62e8bcc62517e.jpg 62e8bcc6c98a5.jpg 62e8bccb7a0b0.jpg 62e8bccc8682b.jpg