28.07.2022 14:31
Вітання міського голови
![62e27365d38ee__1658843541-558.jpg 62e27365d38ee__1658843541-558.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/92/49526/62e27365d38ee__1658843541-558.jpg)
Шановна кобеляцька громадо!
Це свято в Україні відзначається вперше і пов'язане з утвердженням понад тисячолітніх традицій українського державотворення, яке корінням сягає часів заснування міста Києва, столиці Київської Русі й сучасної України.
Ми відзначаємо його сьогодні, 28 липня ― у день хрещення Київської Русі й розуміємо, що Українській державності не 30, а понад тисяча років. І ніхто не зможе забрати у нас те, за що боролися і віками будували тисячі поколінь українців.
З початком російської агресії проти України ми усвідомили наскільки цінною для нас є наша держава, тому День Української Державності нероздільно пов’язаний із нашим військом і людьми, які всі працюють на нашу перемогу. Перемогу добра над злом, законності над беззаконністю, миру над війною. Запорукою цьому буде наша єдність – єдина обов'язкова умова збереження нашої державності.
Будьмо сильні, маймо віру, живімо майбутнім, бережімо дітей і рідних, шануймо традиції, нашу історичну та культурну спадщину, допомагаймо ближнім й нашим воїнам, і все буде Україна!
З повагою
Кобеляцький міський голова Олександр КОПЕЛЕЦЬ
Поділитись
Дізнайтеся також
30/07/2024
Фізичні особи-підприємці – платники єдиного податку І та ІІ груп мають право на щорічну відпустку
30/07/2024
Інформаційне повідомлення
30/07/2024
Оголошення про відумерлу спадщину
30/07/2024
Увага! Карантин
Усі новини