19.05.2026 10:30 150
Юні таланти Кобеляцької музичної школи — серед переможців «Музичного вернісажу»
Учні Кобеляцької дитячої музичної школи гідно представили громаду на конкурсі виконавської майстерності учнів мистецьких шкіл «Музичний вернісаж», який відбувся на базі Полтавський педагогічний університет імені В. Г. Короленка.
Наші юні музиканти змагалися у різних номінаціях та продемонстрували високий рівень підготовки і сценічну майстерність.
У номінації «народні інструменти» дипломи ІІ ступеня здобули: Назар Корнута та Артем Анепір (викладачка — Тетяна Гринько).
У номінації «естрадний вокал» дипломи І ступеня отримали: Вадим Няйко, Аліна Федчун, Марія Моня та Дарʼя Панасенко (викладачка — Антоніна Танська) та Артем Пономаренко (викладачка — Тетяна Песиголовець).
Диплом ІІ ступеня виборола Аліса Бондаренко (викладач — Іван Балясний), а диплом ІІІ ступеня — Анна Ватагіна (викладачка — Вікторія Татарко).
Щиро вітаємо учнів та їхніх викладачів із заслуженими нагородами! Бажаємо нових творчих звершень, натхнення та яскравих перемог на майбутніх конкурсах.
Поділитись
Дізнайтеся також
27/06/2026
«Код незламності»: у Кобеляцькій громаді відбувся святковий концерт до Дня Конституції України
27/06/2026
Вітання з Днем міста Кобеляки
27/06/2026
Хвилина мовчання
Усі новини