20.07.2022 19:29

Кобелячани попрощалися Миколою Ломовим

62d82d524b1a0__IMG_2886.JPG

Кобеляцька громада знову несе біль втрати. Страшна війна забирає життя кращих синів України, які боронять рідну землю від російської орди.

Сьогодні, 20 липня 2022 року мешканці громади попрощались з захисником України Миколою Ломовим.

Воїн загинув 17 липня 2022 року, виконуючи бойове завдання поблизу м.Сіверськ Бахмутського району Донецької області.

Ломов Микола Володимирович народився 14 березня 1977 року у місті Кобеляки. Навчався у Кобеляцькому НВК № 1. Після закінчення школи вступив до професійно-технічного училища, де з 1992 року по 1995 рік навчався за спеціальністю тракторист-машиніст широкого профілю, слюсар-ремонтник, водій.

Микола чудово знався на будівельній справі, завжди приходив на допомогу, мав мрії та впевнено йшов до мети.

З початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну Микола Ломов став на захист рідної землі.

Попрощатися з загиблим прийшли жителі громади, друзі, побратими, всі, хто його знав. Поховали Миколу з військовими почестями на міському кладовищі, на Алеї Героїв.

У Миколи Володимировича залишилися мати, батько, брат, дружина та дві доньки.

Щирі співчуття рідним і близьким загиблого. Вічна пам'ять і слава Герою, воїну Збройних сил України, який віддав своє життя за те, щоб мирним стало небо над нашою рідною Україною!

Пам'ять про Миколу навіки буде у наших серцях! Герої не вмирають, вони продовжують боронити нас з небес!

Слава Україні! Героям Слава!

62d82d4bcfa00.jpg 62d82d4c3ed4b.jpg 62d82d4c71f81.jpg