13.07.2022 11:23

Невдовзі випускники шкіл складатимуть національний мультипредметний тест

62ce8112d9c9e__photo_2022-07-05_11-10-53.jpg

12 липня у режимі відеоконференцзв’язку відбулась обласна координаційна нарада за участю керівництва Полтавської обласної військової адміністрації, представників органів місцевого самоврядування та відділів освіти.

До наради приєдналися і представники Кобеляцької міської ради та відділу освіти міської ради. Питання, яке вивчалося – Проведення зовнішніх вступних випробувань (національний мультипредметний тест) в Полтавській області у 2022 році.

За тиждень наші випускники вперше складатимуть національний мультипредметний тест. Це новий формат традиційного ЗНО, але в умовах воєнного стану.

У ході наради були обговорені питання готовності навчальних закладів де будуть розташовані екзаменаційні центри та інші організаційні моменти.

За підсумками зустрічі були дані доручення керівникам територіальних громад облаштувати укриття, забезпечити запаси води та автономного електроживлення. Тестування має відбутися безпечно та максимально комфортно для дітей!