13.07.2022 10:45

Робота у Світлогірському старостинському окрузі

62ce781494cbe__зображення_viber_2022-07-12_16-51-51-662.jpg

У цей нелегкий час спротиву України російській агресії, весь світ єднається у відчайдушній боротьбі.

Спільними зусиллями Кобеляцька міська рада та міжнародна благодійна організація World Central Kitchen продовжує надавати допомогу особам і сім’ям, які вимушені були покинути свої домівки та оселилися на території нашої громади.

11 липня близько 500 продуктових наборів отримав Світлогірський старостат та видав їх внутрішньо переміщеним особам, які проживають на його території.

Окрім продуктових наборів, цього дня у селі Світлогірське спеціалісти благодійного фонду «Право на захист» провели безоплатний прийом громадян, що мають статус внутрішньо переміщених осіб. Працівники фонду приймали заявки на отримання грошової допомоги від ООН для людей, що постраждали через російсько-українську війну та консультували з різних питань.

Усім, хто звернувся, правозахисники надали безоплатну юридичну допомогу, надали вичерпні відповіді та роз’яснення.

Висловлюємо щирі слова вдячності благодійному фонду «Право на захист» та Міжнародній благодійній організації World Central Kitchen за надану допомогу.

Ваша підтримка є надзвичайно важливою в умовах військової агресії російської федерації проти України. Усім бажаємо миру та здоров’я. Віримо у Перемогу. Все обов’язково буде добре.

62ce77f73446a.jpg 62ce77f757d24.jpg 62ce77f7a1041.jpg 62ce77f8153df.jpg