12.07.2022 08:22
Вітаємо з Днем народження депутата Кобеляцької міської ради Павла Голтвянського
![62cd04ff02e7e__ES5O88CXYAALLTT.jpg 62cd04ff02e7e__ES5O88CXYAALLTT.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/92/48066/62cd04ff02e7e__ES5O88CXYAALLTT.jpg)
Шановний Павле Сергійовичу!
Прийміть щиросердні вітання з Днем народження! Щиро зичимо здоров’я, щастя, добробуту Вам і Вашій родині, поваги від оточуючих, подальших успіхів у праці, наснаги та нових здобутків на ниві депутатської діяльності! Нехай на довгій життєвій стежині зустрічаються лише хороші люди та вірні друзі! ЗІ СВЯТОМ!
Поділитись
Дізнайтеся також
29/07/2024
Про ускладнення погодних умов
29/07/2024
Інформаційне повідомлення
Усі новини