11.07.2022 16:12

Допомога Кобеляцької міської ради ЗСУ

62cc219fe5d2d__b02f1320aa1ac06def54efc8d77a92a8.jpg

Як ми уже неодноразово повідомляли, підтримка наших земляків-захисників, які боронять країну від російського агресора – одне із найголовніших завдань керівництва Кобеляцької міської ради.

Нещодавно ми отримали звернення нашого земляка, який знаходиться в одній із військових частин Збройних сил України, з проханням придбати запасні частини для ремонту автомобіля УАЗ. Міська рада одразу придбала і передала все необхідне.

Днями нам надійшов фотозвіт про отримання допомоги від нашого земляка. «Дякуємо Кобеляцькій громаді і особисто міському голові Олександру Копельцю за допомогу у придбанні необхідних запчастин для ремонту військової техніки. Перемога буде за нами. Слава Україні!», - написано у дописі.

Тільки спільними зусиллями ми зможемо наблизити ПЕРЕМОГУ.

62cc219cd983b.jpg