08.07.2022 13:04

Шановні жителі та гості громади!

62c80120b4c89__oVjkCkotx1S3jMHurWKlVIHE7GD8NM1k0NKgoYre.jpg

Триває пожежонебезпечний період. Високі температурні показники та посушлива погода сприяють тому, що значно збільшується ризик виникнення загорянь на відкритих територіях.

Кобеляцька міська рада закликає жителів і гостей громади суворо дотримуватися правил пожежної безпеки, особливо під час відпочинку на природі. Просимо не допускати виникнення пожеж в екосистемах, берегти унікальну флору і фауну, оскільки щорічно пожежі в природних екосистемах завдають непоправного збитку природі.

Нагадуємо, що громадянам, підприємствам, установам, організаціям у цей час забороняється:

розведення багать у лісі;

палити, кидати у лісі непогашені сірники, недопалки;

випалювати траву та інші рослинні рештки на землях лісового фонду, а також на інших земельних ділянках, що безпосередньо примикають до лісу (у тому числі проводити сільськогосподарські пали);

звалювати та спалювати у лісових насадженнях сміття, будівельні залишки, побутові та горючі відходи тощо.

Пам’ятайте, що підпали можуть бути прирівняні до диверсійної роботи.

Окрім того, за порушення вимог пожежної безпеки передбачена адміністративна відповідальність.

Шановні громадяни! Якщо ви помітили займання в лісах, посадках, на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101».

Будьте уважними і обережними, зберігайте національне багатство України, своє життя і майно від вогню!!!