29.06.2022 14:07

Подяка військових за допомогу

62bc328a9e5b1__podyaka.jpg

Кобеляцька міська рада постійно підтримує військовослужбовців Збройних сил України, адже саме вони дають гідну відсіч ворогу та відстоюють кожен метр української землі.

За весь період російського вторгнення Кобеляцька міська рада неодноразово відправляла нашим хлопцям-військовим, які знаходяться у зоні бойових дій,  допомогу у вигляді продуктів харчування, медикаментів, одягу та іншого обладнання.

За нещодавно відправлену адресну допомогу, зібрану спільними зусиллями міської ради та жителів с.Іванівка, мама одного з хлопців – Ірина Тютюнник сказала:

«Хочу подякувати нашій громаді, керівництву Кобеляцької міської ради, усім хто готував та передав допомогу для мого сина Максима. Особлива подяка від нього та від його побратимів – за ліки. Хлопці отримали все, що попередньо було обговорено. Та найголовніше – вчасно!».

А ми, у свою чергу, дякуємо нашим захисникам!

Обов’язково повертайтеся додому живими!

Ми віримо у вас!