29.06.2022 11:04 186
Відбулося засідання виконавчого комітету міськради
Днями, під головуванням Кобеляцького міського голови Олександра Копельця відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради, на якому розглянуто 20 питань.
Всі розглянуті питання стосувалися різних питань життєдіяльності громади.
Загалом засідання пройшло у діловому та конструктивному руслі. По усіх питаннях порядку денного прийнято відповідні рішення.
Поділитись
Дізнайтеся також
24/06/2026
Напередодні Дня Конституції України в Центрі надання соціальних послуг відбувся патріотичний захід
24/06/2026
Головне із засідання профільних комісій
24/06/2026
Ваша думка важлива!
24/06/2026
Увага! Тимчасове припинення газопостачання
Усі новини