28.06.2022 09:25

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ КОБЕЛЯЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

62ba9edc64e6f__БПД.jpg

29 червня 2022 року буде працювати консультаційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги. Прийом здійснюватиме працівник сектору «Кобеляцьке бюро правової допомоги» Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Мета прийому: консультування внутріщньо переміщенних осіб та прийняття звернень від громадян для представлення їх інтересів у цивільних та адміністративних судових спорах.
Прийом проводиться:
з 11-00 до 13.00. год. в приміщенні Кобеляцької міської ради Полтавського району Полтавської області (м. Кобеляки, вулиця Касьяна, 29)

Безоплатна вторинна правова допомога – це правова допомога, що надається для захисту прав людини в суді за рахунок коштів Державного бюджету України.

Послуги адвокатів, які будуть захищати інтереси громадян оплачує держава.