24.06.2022 15:07

У Шенгурах провели літню толоку

62b5a8e644006__1.jpg

Прийшло літо, все почало квітнути й рости. Та найбільше почали рости бур`яни, з якими дуже складно боротися. Саме тому, у селі Шенгури, що є центром однойменного старостату Кобеляцької міської ради, було організовано літню толоку.

Місцеві жителі привели у належний санітарний стан зелені зони прибудинкових територій, впорядкували узбіччя вулиць та в’їзних доріг, території біля нової амбулаторії, сільського клубу, на стадіоні, автобусних зупинках та у парках.

Працювали з радістю, задоволенням й азартом – так, як і завжди. Адже регулярне викошування трави – це не тільки естетичний вигляд села, а ще й гарантія рівномірного її росту впродовж літа.

Староста Наталія Камінська висловлює щирі слова вдячності всім людям, які небайдужі до долі села і здійснюють власний внесок у покращення його благоустрою, приведення в охайний вигляд місць загального користування і зон відпочинку. Спільна мета − зробити разом село кращим.

62b5a8e2a6144.jpg